Medlemsdag i skytehallen 27 januar kl 12-14

Time PK ønsker å invitere medlemmer til skytehallen, og da spesielt dem som ikke har vært her på lenge

Hei alle gode medlemmer i Time PK!

Er det lenge siden du har skutt?

Er det lenge siden du har vært i skytehallen vår i Orstadhuset?

Eller er det slik at du faktisk ikke har vært i skytehallen vår etter vi flyttet fra Bryne for noen år siden?

Fortvil ikke!

Lørdag 27 januar åpner vi opp hallen for deg fra kl 12-14. Vi har klar kaffi og vafler, og vi vil gjerne få snakket med deg om den flotte klubben vår. Og få vist deg hvor bra vi har det. Mens andre klubber nå står ute og fryser på treningene, og må stenge banen på grunn av snø og is, så har vi fin temperatur inne på en god 25 meter bane med 10 standplasser.

Lørdag 27 januar åpnes skytehallen for deg fra kl 12-14. Vel møtt!

Det vil være mulig å få skyte litt også denne lørdagen. Enten om du tar med eget våpen, eller om du vil låne et våpen fra klubbens våpenskap. Vi har en fleksibel skytebane, og vi tenker å sette standplass på 11-15 meter. Vi har også ammunisjon til 22lr, 9 mm, 38 kal og 44 kal.

Klubben stiller med personer fra styret og skyteledere som kan hjelpe deg med spørsmål om klubb, våpen og skyting.

Og husk: Vi har treninger hver dag fra mandag til torsdag fra kl 18. Informasjon om treningene finner du på timepk.no , facebooksiden «medlemmer Time PK» eller på appen «Spond». Du kan også nå leder Bent på telefon 930 03 843

Vi håper du kan komme. Gi oss gjerne en tilbakemelding på post@timepk.no om du kan komme, eller om du vil ta turen en annen dag.

VEL MØTT!

Spre budskapet